Інна Єгорова

Цікава, яскрава та надзвичайно творча особистість, співочий дипломат, який пише книжки!

Для одних - вона держслужбовець, для інших - виконавиця, чий голос розтоплює айсберги, для інших - автор прози і поезії, який володіє унікальною метафоричною мовою і може написати так, що в душі обов'язково щось відгукнеться нотою радості і співчуття. Писати і співати так, як вона, щоб «зачепило», дано не кожному. У неї є такий талант, що було помічено багатьма.

Її книга «Трое ... Точие» - це нотатки про любов і «ліки» від зради, «уривки душевної кардіограми різних років», як каже сама Інна. Це сторінки щоденника учасника з душею нарозхрист, сміливі роздуми про найпотаємніше і особистому, спогади і почуття, пережиті за кілька років. Видання присвячується близькій людині Інни Єгорової - мамі, з якою, на жаль, доводиться жити в нескінченній розлуці і лише зрідка зустрічатися в рідному місті.

Прийшовши вперше до мільйонів глядачів з екранів телевізорів, для мене ця людина стала справді близькою в реальному житті. Я надзвичайно радію тим моментам, коли вдається вдосталь насолодитися спілкуванням та надзвичайним голосом Інни.

Придбати книгу Інни Єгорової "Трое... Точие" можна безпосередньо у авторки або залишивши повідомлення на нашому сайті.

Додаткова інформація

Read 881 times