• Home
  • Новини
  • Українська інклюзивна література у Великій Британії
Понеділок, 02 липня 2018 23:23

Українська інклюзивна література у Великій Британії

Українська письменниця, директор «Видавничого центру «12», доцент кафедри видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка Олена Осмоловська представила інклюзивні книжкові видання українських видавництв та розповіла про Всеукраїнський культурно-просвітницький проект «Інклюзивна література».

20 червня 2018 року в Союзі українців у Великій Британії за підтримки посольства України у Великій Британії відбулася презентація української інклюзивної літератури. Українська письменниця, директор «Видавничого центру «12», доцент кафедри видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка Олена Осмоловська представила інклюзивні книжкові видання українських видавництв та розповіла про Всеукраїнський культурно-просвітницький проект «Інклюзивна література».

На презентації присутні могли ознайомитися з книжками таких українських видавництв, як «Видавничий центр «12» («Тридцять перший меридіан» Євгенія Пірог,  «Сонце в озері твоєму» Олена Осмоловська, «Пригоди Даші й Тіні» Вікторія Надикто, «Квітті» Олена Осмоловська, Христина Маканик), «Видавництво Старого Лева» («Шапочка і Кит» Катерина Бабкина, «Сто сорок  децибелів тиші» Андрій Бачинський, «Метелики в крижаних панцирах» Оксана Радушинська, «Марта з вулиці Святого Миколая» Дзвінка Матіяш), «Віват» («Рікі та дороги» Марк Лівін),  «ДивоГра» («Зоопарк», «Марійка захворіла» Валерія Кисельова-Саврасова), «Gwara Media» («Українські Менестрелі»), «Теза» («Нічийні» Тетяна Руденко), «Час майстрів» («Комп і компанія» Ганна Коршунова), «Видавництво» (Майя та її мами» Лариса Денисенко), «Абабагаламага» («Магда і вітер» Ірина Мориквас), «Класика» Стефана Недериці («Будиночок з води» Катерина Єгорушкіна), «Самміт-книга» («Дві бабуськи в незвичайній школі, або скарб у візку‎» Лариса Ніцой, «Солнце не может светить наполовину»), проект «Планета сонячних зайчиків» («В країні сонця»). Також була представлена дипломна робота студентки Київського університету імені Бориса Грінченка Оксани Несененко  - інклюзивне книжкове видання «Історична мова українська».

На зустрічі були присутні Петро Ревко - голова Союзу Українців у Великій Британії, Федір Курляк - генеральний секретар Союзу Українців у Великій Британії,  Людмила Пекарська -  завідуюча Бібліотекою та Архівом ім. Т. Шевченка в Лондоні. Андрій Марченко - радник-посланник Посольства України у Великій Британії,  Інна Єгорова - перший секретар з культурно-гуманітарних питань та зв'язків із пресою посольства України у Великій Британії, Тетяна Бірч – представниця Чорнобильського фонду у Великій Британії, Джоана Шолем – представниця британського інклюзивного проекту ‘Inclusive Minds”, представники української діаспори.Усі представлені на зустрічі українські видання були подаровані Бібліотеці та Архіву ім. Т. Шевченка в Лондоні.

 

341234123

rqwerweasdf

 

35762295 10155844485429164 6422108093395501056 n

Last modified on Понеділок, 02 липня 2018 23:33