Новини

Субота, 15 жовтня 2016 18:39

Увага! Книжкова акція!

Дорогі друзі!
Закінчується перший тираж інклюзивних книжок "Видавничого центру "12" "Квітті" та "Сонце в озері твоєму" .
Ці видання - це приклад важливої просвітницької роботи, це книжкове щеплення любові та толерантності. Маю сказати, цей видавничий експеримент виявився вдалим.
У нас залишилось лише по 200 книжок кожного видання. Встигніть придбати ці чудові книжки для власних родин, для дитячих садочков та шкіл або зробити чудовий подарунок дітям, які зараз не можуть купувати сучасні та якісі книжки.
идавничий центр "12" пропонує ці видання за акційною ціною.
Скористайтеся цією книжковою пропозицією та порекомендуйте друзям!
Четвер, 04 серпня 2016 18:13

Презентація у Книгарні "Є" 20.07.2016

20 липня 2016 року у Книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка,3) відбулася презентація інклюзивних книжок «Квітті» та «Сонце в озері твоєму» за участі авторки Олени Осмоловської та ілюстраторок Христини Маканик та Ольги Бутковської. 

Літнього книжкового вечора у Книгарні "Є" говорили про інклюзивну літературу - що це таке і який розвиток її в Україні. Під час зустрічі гості дізнались цікаві історії створення дитячих книжок, насолодилися оригінальними малюнками та ляльками, які були використані для ілюстрування книжок. 

Цього книжкового вечора пройшли авторські читання та жива неформальна розмова з читачами про книжки для і про дітей з особливими потребами, про залучення літератури до процесу створення інклюзивного суспільства.

28 липня 2016 року у Книгарні «Є» м. Івано-Франківську відбулася презентація дитячих книжок Олени Осмоловської «Квітті» та «Сонце в озері твоєму». 

Затишна атмосфера книгарні, щира увага слухачів та відверта розповідь авторки про інклюзивну літературу зробили цей вечір надзвичайно приємним та дали старт новим знайомствам та зустрічам.

Авторські читання, відео історія про створення лялькових персонажів книжки, а головне, легка розмова про складні речі привернули увагу івано-франківців до проблематики літератури для та про дітей з особливими потребами.

Дорогі друзі!

Рада вітати вас на оновленому сайті моєї творчої майстерні.

Час не стоїть на місці. Так само і ми – постійно рухаємось вперед, шукаючи нові творчі форми та сюжети. Мені дуже хочеться, щоб ця віртуальна платформа була живою та цікавою.

Для мене це – можливість поділитися своїми думками, напрацюваннями, мріями.

Для вас – зазирнути у мій особистий щоденник, ознайомитися з тим, що народжується у моїй творчій  майстерні, а також стати багатшими, відкривши двері віртуальної «Скарбниці», місця, де я знайомитиму вас із творчістю талановитих творчих особистостей – моїх друзів, партнерів, обдарованої молоді.

Кому цікаво – ласкаво прошу!