«Квітті»

 «Квітті» - це книга-гра для всієї родини. Приклад інклюзивної книжки. Авторка проекту Олена Осмоловська, авторка ілюстрацій Христина Маканик. Мета цього проекту – залучити до читання родину, зробити процес родинного читання цікавою грою, а не суто формальним виконанням родинних обов’язків. Книжка-гра - для розвитку уяви малюків з яскравими малюнками, розмальовками та навчальними елементами. Книжка для творчих занять у сімейному колі та в дитячих колективах.

Більша частина книги – це високохудожні оригінальні ілюстрації, які створені на основі паперових малюнків художниці Христини Маканик.

Книга-гра містить розмальовки з образами Квітті, а також українські та англійські слова-розмальовки. На кожній сторінці в малюнках заховані сторонні предмети, що за своїм змістом відрізняються від загальної концепції художньої розповіді. Малечі пропонується знайти зайві предмети або логічної обіграти та «вмалювати» їх у контекст казки. Проект «Квітті» є міжнародним. Уся інформація у книзі подається двома мовами – українською та англійською.

Додаткова інформація

Read 1282 times