Сонце в озері твоєму

Сонце в озері твоєму

Вперше казка про особливих дітей ілюстрована авторськими ляльками! Особлива казка авторки Олени Осмоловської та ілюстраторки Ольги Бутковської «Сонце в озері твоєму» піднімає дуже актуальну і болючу для суспільства проблему ставлення до людей з інвалідністю.

Це соціальний літературно-мистецький проект, в якому образно розповідається про людей з особливими потребами, - дітей з синдромом Дауна (діти Сонця) і аутистів (діти Дощу). Проект покликаний привернути увагу до проблем таких людей і показати дивовижну крихкість суспільної стандартності та непривабливість існуючого становища.

Цільова аудиторія книжкового проекту - діти початкової та середньої школи, а також сім'ї, які практикують спільне читання і обговорення прочитаного. Виходячи з гостроти та актуальності піднятої в казці проблеми, казка може бути рекомендована для уроків позакласного вивчення в школі та різних дитячих соціальних центрах. У проекті реалізується інноваційний художній прийом. Спеціально для ілюстрування казки київська художниця і дизайнер Ольга Бутковська створила серію ексклюзивних ляльок, які збагатили сторінки твору у вигляді яскравих, живих ілюстрацій.

рік видання - 2019 рік

цінА 150 грн

 

Додаткова інформація

Read 1462 times