Погуляли...

Серпень 2016 року. 
У всьому світі повним ходом вже клонують, модифікують та нанотехноложать (або ложають)...
Київ приємно вражає своєю культурною самобутністю. Інфраструктура центрального парку відпочинку, що поблизу МЗС, наполегливо пропонує киянам та гостям столиці ексклюзивну концепцію розваг.


Гумова гірка, батут та рибки розташовані безпосередньо біля знаку "Пам'ятка археології", що дає змогу дітям торкнутися історії, правда торкнутися переважно ногами.
Гірка при 40 грн за 10 хвилин не дуже користується попитом. що викликає роздратування кремезного хлопчини-смотрящєго за цими чудо-атракціонами. І він час від часу дістає з кишені зароблений пласт грошенят та пропускає їх крізь мозолисті запрацьовані пальці.
Окрім куточку "гумової радості" парк пропонує розважитись на дитячому майданчику з нехитрим, але перевіреним часом, набором качєлєй-карусєлєй. Дорослі у цей час можуть купити собі пива та цігарок прямо тут у кіоску "общепіту" та із задоволенням милуватися дітьми, що стрибають та гойдаються, гойдаються та стрибають. 
Для відпочивальників передбачені лавочки, яких ще не торкнулися персональні табличкі благодійників міста, тому вони безсоромно залишають на одязі тих, хто там сидів, шматки старого фарболохміття. 
Ті діти, що нагойдаються, неодмінно захочуть морозива. Його можна купити саме там, де й пиво, й цігарки. Пробачте продавчині, якщо вона порахує вам 28+12=48 грн., вона просто забула вдома свій чудо-кулькулятор).. То такі дрібниці, головне - ви з родиною у парку, де все спеціально підготовлене для вашого відпочинку!
Час у цьому місці не завмер, як це може здатися спочатку. Тут впроваджують інновації, піклуються і про екологію, і про наших лохматих друзів. За підтримки Департаменту міського благоустрою та збереження природнього середовища встановлений "зоокомплекс" - високотехнологічна споруда, яка пропонує вам взяти у боксі пакетик та повернути в інший бокс цей пакетик з какашунями вашого песика. Як гарно! Обмацавши увесь "зоокомплекс" та навіть зазирнувши знизу у середину сховища, ви переконаєтесь, що пакетиків немає. Виникне слушне питання, шо ж тоді підтримує той Департамент?.. Та ви проженіть таке питання геть, може він підтримує той "зоокомлекс" просто... у вертикальному положенні. Теж варіант. Головне - не дратуйтесь! 
Пам'ятайте, що Київ - це столиця країни та місто високої культури"!
Гарного вам відпочинку!