Олена Осмоловська

Олена Осмоловська

Артщоденник італійською мовою, створений у творчому дуеті Rossella Natili та Kristina Makanik.

Дорогі дівчата абсолютно різного віку! Цей артщоденник - ВАШ ?!


По-перше, він надзвичайно красивий!)


А ще - ви зможете взяти його у свою сумочку, він збереже ваші найпотаємніші записи, розкаже вам цікаві подробиці італійського життя та найголовніше - надихатиме вас.
З ним ви мріятимете про нові враження, а можливо, нове ? кохання, море ⛵, сонце, музику та вино!

69092787 2489748731048289 4418307868999024640 n

Мріятимете італійською, бо ваш новий артщоденник допоможе вам вдосконалити італійську або надихне вивчати цю надзвичайно красиву мову.


Розмір 120х160, 160 стор., м'яка обкладинка.

Середа, 29 травня 2019 00:10

Terra інклюзія 2019

 Terra інклюзія 2019

 • Видавництво: Видавничий центр «12»
 • Мова видання: Українська мова
 • Рік видання: 2019 р.
 • ISBN: ISBN 978-617-7603-12-1
 • Обкладинка: тверда
 • Кількість сторінок: 256
 • Автори Олександр Козинець, Анджей Ван, Олена Волинська, Наталі Вій, Людмила Снітко, Наталія Чайковська, Дмитро Шведюк, Андрій Цінцірук, Ольга Раманська                                                                      

Збірка «Terra інклюзія 2019» – унікальний інструмент суспільної комунікації, вакцина порозуміння та сприйняття. Інклюзивна книжка, яка формує позитивне сприйняття людей з інвалідністю. Оповідання цієї збірки – абсолютно різні за літературним відтворенням, але вони об’єднані любов’ю, спрагою до життя, силою людського характеру та волі. Життєві обставини у всіх літературних героїв різні, але всі вони прагнуть жити гідним повноцінним життям. Сила людини попри обставини та можливості, незалежно від віку та статі. Серед оповідань збірки читачи різного віку та літературних уподобань знайдуть собі «свій» твір. До збірки увійшли вісім оповідань переможців та фіналістів Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у категорії спецвідзнаки «Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія».

Ціна 170 грн

Середа, 29 травня 2019 00:07

Сім дорослих днів

Сім дорослих днів

 • Видавництво: Видавничий центр «12»
 • Мова видання: Українська мова
 • Рік видання: 2019 р.
 • ISBN: ISBN 978-617-7603-11-4
 • Обкладинка: тверда
 • Кількість сторінок: 232
 • Автор Є. Пірог
 • Художник: Є.Пірог, Д.Філінський

Інклюзивна підліткова книжка, яка розкриває дивовижний світ пригод та формує позитивне сприйняття людей з інвалідністю. Історія про пригоди українського підлітка, який бере участь у міжнародній дослідницькій програмі в далекій Атлантиці. Повітряна і морська подорожі, острови, джунглі, таємниці. А ще — нові місця, нові друзі, захоплення та надзвичайне бажання пізнавати та діяти. Юність не має перешкод, а мрії — обмежень. Тому звичайний хлопець з України вперто вчиться та впевнено просувається до здійснення власних мрій, в екзотичній країні, серед незнайомих людей, в інвалідному візку.

Ціна 160 грн

Середа, 29 травня 2019 00:03

Тридцять перший меридіан

Тридцять перший меридіан

 • Видавництво: Видавничий центр «12»
 • Мова видання: Українська мова
 • Рік видання: 2019 р.
 • ISBN: ISBN 978-617-7603-10-7
 • Обкладинка: тверда
 • Кількість сторінок: 88
 • Автор, Художник: Євгенія Пірог

Інклюзивна підліткова книжка, яка розкриває дивовижний світ пригод та формує позитивне сприйняття людей з інвалідністю. Карколомні пригоди юного почитайка Петрика з маленької української Семенівки, залюбленого у життя попри важку фізичну ваду, та прагматичної київської старшокласниці Олі впритул занурять обох до глибин артефактів Трипілля, піднесуть до апогею піраміди Сонця, закинуть у взаємодію з кумедним науковим дослідником Гербарієм і французькою професоркою з Мексики. Пригодницька історія, у якій юні дослідники знайдуть для себе корисну інформацію, романтики зможуть пофантазувати над відносинами головних героїв, а ті, хто ще бояться зробити перший крок назустріч мрії, побачать, що навіть інвалідний візок не є перешкодою для мандрівок та неймовірних звершень. Адже головне – зрозуміти себе у цьому світі. Світі, куди ми приходимо різними, та можемо порозумітися через спільну, природню жагу життя у пошуках сенсів власного талану.

Ціна 145 грн

До збірки увійшли вісім оповідань переможців та фіналістів Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у категорії спецвідзнаки «Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія 2018».Оповідання цієї збірки – абсолютно різні за літературним відтворенням, але вони об’єднані любов’ю, спрагою до життя, силою людського характеру та волі. Життєві обставини у всіх літературних героїв різні, але всі вони прагнуть жити гідним повноцінним життям. Сила людини попри обставини та можливості, незалежно від віку та статі. Серед оповідань збірки читачі різного віку та літературних уподобань знайдуть собі «свій» твір.

 

150 грн

 

Формат 84x108/32,

тверда обкладинка, 206 стор.

Автори: Арчер Ірина, Березюк Міла, Гой Ольга, Драчковська Оксана, Коназюк Ганна, Лелик Мар'яна, Раманська Ольга, Охріменко Людмила.

 

 

Середа, 18 липня 2018 23:29

Тридцять перший меридіан

Карколомні пригоди юного почитайка Петрика з маленької української Семенівки, залюбленого у життя попри важку фізичну ваду, та прагматичної київської старшокласниці Олі впритул занурять обох до глибин артефактів Трипілля, піднесуть до апогею піраміди Сонця, закинуть у взаємодію з кумедним науковим дослідником Гербарієм і французькою професоркою з Мексики.

Пригодницька історія, у якій юні дослідники знайдуть для себе корисну інформацію, романтики зможуть пофантазувати над відносинами головних героїв, а ті, хто ще бояться зробити перший крок назустріч мрії, побачать, що навіть інвалідний візок не є перешкодою для мандрівок та неймовірних звершень. Адже головне – зрозуміти себе у цьому світі. Світі, куди ми приходимо різними, та можемо порозумітися через спільну, природню жагу життя у пошуках сенсів власного талану.

 

 • Автор: Євгенія Пірог
 • Видавництво: «Видавничий центр «12»
 • Фото: Микола Подрезан, Юрій Полюхович, Київський обласний археологічний музей
 • Рік випуску 2018
 • Вартість 120 грн
 • Сторінок 84
 • Формат 84*90/16

31 меридіан

11

12

13

14

Українська письменниця, директор «Видавничого центру «12», доцент кафедри видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка Олена Осмоловська представила інклюзивні книжкові видання українських видавництв та розповіла про Всеукраїнський культурно-просвітницький проект «Інклюзивна література».

20 червня 2018 року в Союзі українців у Великій Британії за підтримки посольства України у Великій Британії відбулася презентація української інклюзивної літератури. Українська письменниця, директор «Видавничого центру «12», доцент кафедри видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка Олена Осмоловська представила інклюзивні книжкові видання українських видавництв та розповіла про Всеукраїнський культурно-просвітницький проект «Інклюзивна література».

На презентації присутні могли ознайомитися з книжками таких українських видавництв, як «Видавничий центр «12» («Тридцять перший меридіан» Євгенія Пірог,  «Сонце в озері твоєму» Олена Осмоловська, «Пригоди Даші й Тіні» Вікторія Надикто, «Квітті» Олена Осмоловська, Христина Маканик), «Видавництво Старого Лева» («Шапочка і Кит» Катерина Бабкина, «Сто сорок  децибелів тиші» Андрій Бачинський, «Метелики в крижаних панцирах» Оксана Радушинська, «Марта з вулиці Святого Миколая» Дзвінка Матіяш), «Віват» («Рікі та дороги» Марк Лівін),  «ДивоГра» («Зоопарк», «Марійка захворіла» Валерія Кисельова-Саврасова), «Gwara Media» («Українські Менестрелі»), «Теза» («Нічийні» Тетяна Руденко), «Час майстрів» («Комп і компанія» Ганна Коршунова), «Видавництво» (Майя та її мами» Лариса Денисенко), «Абабагаламага» («Магда і вітер» Ірина Мориквас), «Класика» Стефана Недериці («Будиночок з води» Катерина Єгорушкіна), «Самміт-книга» («Дві бабуськи в незвичайній школі, або скарб у візку‎» Лариса Ніцой, «Солнце не может светить наполовину»), проект «Планета сонячних зайчиків» («В країні сонця»). Також була представлена дипломна робота студентки Київського університету імені Бориса Грінченка Оксани Несененко  - інклюзивне книжкове видання «Історична мова українська».

На зустрічі були присутні Петро Ревко - голова Союзу Українців у Великій Британії, Федір Курляк - генеральний секретар Союзу Українців у Великій Британії,  Людмила Пекарська -  завідуюча Бібліотекою та Архівом ім. Т. Шевченка в Лондоні. Андрій Марченко - радник-посланник Посольства України у Великій Британії,  Інна Єгорова - перший секретар з культурно-гуманітарних питань та зв'язків із пресою посольства України у Великій Британії, Тетяна Бірч – представниця Чорнобильського фонду у Великій Британії, Джоана Шолем – представниця британського інклюзивного проекту ‘Inclusive Minds”, представники української діаспори.Усі представлені на зустрічі українські видання були подаровані Бібліотеці та Архіву ім. Т. Шевченка в Лондоні.

 

341234123

rqwerweasdf

 

35762295 10155844485429164 6422108093395501056 n

Субота, 03 березня 2018 20:54

Життя, як воно є

Книжка є яскравим прикладом мемуаристичної літератури.

Автор рукопису, киянин Анатолій Гайдук, детально та системно намалював картину свого життя протягом значного періоду часу з 1902 по 1964 роки.

Автор залишив після себе не лише документальний опис свого життя, а цілком повноцінний літературний твір, який містить елементи аналізу історичних подій, етно-соціальні подробиці тогочасного життя та особисті переживання, що переплетені із долею країни.

Розділи рукопису відображають певні життєві етапи автора - сирітський притулок, революція 1917 року, військова служба на Далекому Сході, Північному Кавказі, перші військові дні 1941 року, німецький полон, концтабори, партизанський рух, сталінський ГУЛАГ, спецпоселення, повернення до сім'ї в Київ.

Кожен з розділів має багату деталізацію подій, елементів та умов побуту, що дозволяє використовувати цей матеріал для історичних та соціокультурних досліджень.

Майстерно намальовані характери та образи минулого дозволяють побачити на власні очі ті часи.

Червоною лінією крізь рукопис прослідковується бажання автора передати свої спогади нащадкам та застерегти їх від помилок та жахіть минулого.

Тяжкі, а часом, трагічні події у житті автора несуть інформацію віри у власні сили, а не розпачу та цинізму.

Цей мемуаристичний твір є не лише джерелом майбутніх історичних досліджень, а й має літературну привабливість, що робить матеріал цікавим для широкого загалу читачів.

 • Автор Анатолій Гайдук
 • Рік виходу 2018
 • Вартість 120 грн
 • Сторінок 124
 • Формат 60*84/16

Життя, як воно є.

Запропонований рукопис є яскравим прикладом мемуаристичної літератури.

Автор рукопису, киянин Анатолій Гайдук, детально та системно намалював картину свого життя протягом значного періоду часу з 1902 по 1964 роки.

Автор залишив після себе не лише документальний опис свого життя, а цілком повноцінний літературний твір, який містить елементи аналізу історичних подій, етно-соціальні подробиці тогочасного життя та особисті переживання, що переплетені із долею країни.

Розділи рукопису відображають певні життєві етапи автора - сирітський притулок, революція 1917 року, військова служба на Далекому Сході, Північному Кавказі, перші військові дні 1941 року, німецький полон, концтабори, партизанський рух, сталінський ГУЛАГ, спецпоселення, повернення до сім'ї в Київ.

Кожен з розділів має багату деталізацію подій, елементів та умов побуту, що дозволяє використовувати цей матеріал для історичних та соціокультурних досліджень.

Майстерно намальовані характери та образи минулого дозволяють побачити на власні очі ті часи.

Червоною лінією крізь рукопис прослідковується бажання автора передати свої спогади нащадкам та застерегти їх від помилок та жахіть минулого.

Тяжкі, а часом, трагічні події у житті автора несуть інформацію віри у власні сили, а не розпачу та цинізму.

Цей мемуаристичний твір є не лише джерелом майбутніх історичних досліджень, а й має літературну привабливість, що робить матеріал цікавим для широкого загалу читачів.

Понеділок, 11 грудня 2017 19:15

Шановні друзі!

Шановні друзі!

Як правильно обрати подарунок? Який подарунок принесе не лише задоволення, а й користь? Як навчити дитину робити духовно вартісні подарунки?

Пропонуємо вам нашу інклюзивну новинку - книжка, яку цікаво читати та з якою легко допомагати!

До вашої уваги "Пригоди Даші й Тіні" Вікторії Надикто.

Це пригодницька історія, прототип головної героїні - дівчинка Даша, хвора на муковісцидоз.

Видання для середнього шкільного віку.

10 грн від продажу кожної книжки йдуть на лікування Даші. Вартість книжки 150 грн. Від 10 книг - знижка 10%.

Сторінка 1 із 14