Новини

Понеділок, 11 грудня 2017 19:15

Шановні друзі!

Шановні друзі!

Як правильно обрати подарунок? Який подарунок принесе не лише задоволення, а й користь? Як навчити дитину робити духовно вартісні подарунки?

Пропонуємо вам нашу інклюзивну новинку - книжка, яку цікаво читати та з якою легко допомагати!

До вашої уваги "Пригоди Даші й Тіні" Вікторії Надикто.

Це пригодницька історія, прототип головної героїні - дівчинка Даша, хвора на муковісцидоз.

Видання для середнього шкільного віку.

10 грн від продажу кожної книжки йдуть на лікування Даші. Вартість книжки 150 грн. Від 10 книг - знижка 10%.

Що нам сьогодні відомо про інклюзивну літературу в Україні?

16 грудня в рамках Різдвяного Арсеналу-2016 відбулася презентація надзвичайно важливого культурно-просвітницького проекту Інклюзивна література, організаторами якого є Видавничий центр "12" , БО "Право на Щастя".

Інклюзивна література – це: 
- література, в якій йдеться про людей з особливостями розвитку;
- література, створена для спільного використання із людьми з особливостями розвитку.
Основна мета інклюзивної літератури – виховати у суспільстві розуміння та толерантне ставлення до інакшості, залучити людей с особливостями розвитку до загального культурного середовища – шляхом цікавих книжкових пропозицій.

Рушійна сила проекту – українські автори, які пишуть про дітей з особливостями розвитку та українські видавництва, що мають у власному арсеналі видані книжки на цю тематику.

На цей момент проект охопив школи в 23 обласних центрах, до нього долучилися 8 авторів, 67 волонтерів і 1380 школярів. Організатори з авторами і волонтерами відвідали школи з презентаціями проекту для для учнів. Говорили проважливе і дізнавалися про розуміння інклюзії у шкільному середовищі України. До дискусії та обміну думками долучилися діти віком від 6 до 15 років.

У ході такого спілкування було отримано корисні дані, зокрема:
- На питання "Чи вчиться в твоїй школі дитина (діти) з інвалідністю?" 56% відповіли - "так", 43% - "ні", 1% - "важко відповісти".
- На питання "Чи хотів (хотіла) би ти, щоб у твоєму класі навчалася така дитина з інвалідністю?" 54% відповіли - "так", 44% - "ні", 2% - "важко відповісти". Серед причин діти зазначали, що вони не знають, як спілкуватися з такими однокласниками.
- На питання "Чи читав (читала) ти раніше книги про дітей з інвалідністю?" 22% відповіли - "так", 78% - "ні".
- На питання "Чи цікаво тобі було познайомитися з іншими книгами про діток з інвалідністю?" 88% відповіли - "так", 12% - "ні".

 Як бачимо, потреба в такій літературі в Україні є надзвичайно високою при практичній відсутності її або інформації про неї. Авторів і меценатів запрошуємо продовжувати долучатися до процесу створення формування такого важливого для розвитку будь-якого сучасного цивілізованого суспільства пласту.

Субота, 15 жовтня 2016 18:39

Увага! Книжкова акція!

Дорогі друзі!
Закінчується перший тираж інклюзивних книжок "Видавничого центру "12" "Квітті" та "Сонце в озері твоєму" .
Ці видання - це приклад важливої просвітницької роботи, це книжкове щеплення любові та толерантності. Маю сказати, цей видавничий експеримент виявився вдалим.
У нас залишилось лише по 200 книжок кожного видання. Встигніть придбати ці чудові книжки для власних родин, для дитячих садочков та шкіл або зробити чудовий подарунок дітям, які зараз не можуть купувати сучасні та якісі книжки.
идавничий центр "12" пропонує ці видання за акційною ціною.
Скористайтеся цією книжковою пропозицією та порекомендуйте друзям!
Четвер, 04 серпня 2016 18:13

Презентація у Книгарні "Є" 20.07.2016

20 липня 2016 року у Книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка,3) відбулася презентація інклюзивних книжок «Квітті» та «Сонце в озері твоєму» за участі авторки Олени Осмоловської та ілюстраторок Христини Маканик та Ольги Бутковської. 

Літнього книжкового вечора у Книгарні "Є" говорили про інклюзивну літературу - що це таке і який розвиток її в Україні. Під час зустрічі гості дізнались цікаві історії створення дитячих книжок, насолодилися оригінальними малюнками та ляльками, які були використані для ілюстрування книжок. 

Цього книжкового вечора пройшли авторські читання та жива неформальна розмова з читачами про книжки для і про дітей з особливими потребами, про залучення літератури до процесу створення інклюзивного суспільства.

28 липня 2016 року у Книгарні «Є» м. Івано-Франківську відбулася презентація дитячих книжок Олени Осмоловської «Квітті» та «Сонце в озері твоєму». 

Затишна атмосфера книгарні, щира увага слухачів та відверта розповідь авторки про інклюзивну літературу зробили цей вечір надзвичайно приємним та дали старт новим знайомствам та зустрічам.

Авторські читання, відео історія про створення лялькових персонажів книжки, а головне, легка розмова про складні речі привернули увагу івано-франківців до проблематики літератури для та про дітей з особливими потребами.

Дорогі друзі!

Рада вітати вас на оновленому сайті моєї творчої майстерні.

Час не стоїть на місці. Так само і ми – постійно рухаємось вперед, шукаючи нові творчі форми та сюжети. Мені дуже хочеться, щоб ця віртуальна платформа була живою та цікавою.

Для мене це – можливість поділитися своїми думками, напрацюваннями, мріями.

Для вас – зазирнути у мій особистий щоденник, ознайомитися з тим, що народжується у моїй творчій  майстерні, а також стати багатшими, відкривши двері віртуальної «Скарбниці», місця, де я знайомитиму вас із творчістю талановитих творчих особистостей – моїх друзів, партнерів, обдарованої молоді.

Кому цікаво – ласкаво прошу!